למה פרדס חנה

למה ליד אורוות האומנים.

כשבועיים אני פוקד כל פינה מעניינת באזור פרדס חנה כרכור ,הגעתי לחופשה של שבוע והתארחתי ביורט(מבנה עגול ומיוחד), במקום מהמם ושמו אשרם בפרדס. מרגע ראשון הרגשתי בבית.
עם האזור יש לי חתונה רבת שנים. בעודי גבר צעיר הסובל מחוסר חיבור לעצמו ובמיוחד סובל מבעייה "נוראית" ושמה שפיכה מוקדמת. חיפשתי פתרון הגיוני.

כבר בסנדנת הטנטרה הראשונה שלי הבנתי שזכיתי במתנה ענקית ושמה רגישות, רגישות יתר, (ומשם התפתחה "דרך החוויה הטנטרית"

הדגש היה על מתן כלים למצוקתי הפרטית.

שפיכה מוקדמת כשער לחיבור ומיניות אין סופית.


אזזז פה בפרדס חנה שלפני 25 שנה נפתח בפני צוהר לעולם טנטרי מרתק.

טוב מקווה שהבנתם למה פרדס חנה.

את האורוות פקדתי דיי בקביעות במהלך החופשה.כל יום התאהבתי יותר.

מה שממש גרם לי להבין שזה המקום בו ארצה להקים את חלום חיי, סדנא לאומנויות ועץ(דגש על לייד אורוות האומנים) מפגש ספציפי עם איש מדהים. Ofir Yaakobi

נכנסתי לחנותו הקסומה Flyrooster. כל הפריטים הם מחומרים ממחוזרים. (חבלי סנפלינג צינורות כיבוי אש ועוד אין סוף חומרים הזויים). משהו גרם לי לרצות לקנות פריט שאיני יודע מה הוא... בליווי צמוד ובתודעת שרות שאותי הדהימה, האיש התאים לנשמה שלי תיק. (בכלל לא ידעתי שרציתי תיק).

השיחות איתו, ההבנה העמוקה שזה המודל שמעניין אותי. תודעת שרות מרפאה. כך הרגשתי במחיצת הבחור. שבועיים האיש עומל ויצר עבורי תיק צד המותאם למיכה. אחרי אין סוף פגישות עוצרות נשימה עם חברים ישנים וחדשים הבנתי שהמקום ניבחר. תודה לכל אלו שעזרו לי בדרך (התרגשתי מאוד מהנכונות והמעורבות בבחירת שם העסק שעבורי הוא "עשייה מתוך אהבה וחיבור טוטאלי לדברים"... טנטרה בהתגלמותה) פשוט נשמות טובות. עכשיו מבינים??

" אהו " אומנויות האהבה ועץ סנדת אומנויות מיכה
25 views0 comments